Centrum stomatologii rodzinnej w mińsku mazowieckim

Dla nas najważniejszy jest Pacjent i jego biały, zdrowy uśmiech!

Centrum Stomatologii Rodzinnej A-Dent istnieje od 2007 roku – od tego czasu udało się nam stworzyć przyjazne i wyspecjalizowane miejsce, do którego z uśmiechem na ustach wracają nasi Pacjenci. Oferujemy leczenie dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze. Podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku, dostosowując się do potrzeb i wymagań naszych Pacjentów.

Wykwalifikowany zespół specjalistów, nowoczesny sprzęt, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz zastosowanie materiałów najwyższej jakości to komponenty, które gwarantują skuteczne leczenie stomatologiczne. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na potrzeby oraz osobiste wymagania osób, które zwracają się do nas o pomoc. Dbamy o komfort i wygodę naszych pacjentów – zależy nam na tym, aby nasze centrum było miejscem, które budzi jedynie pozytywne konotacje. Wysokie kwalifikacje lekarzy stomatologów, przyjazny personel oraz eleganckie gabinety wyposażone w specjalistyczny sprzęt to gwarancja redukcji stresu związanego z wizytą. Wszystkie zabiegi przeprowadzane w naszym centrum są bezpieczne oraz bezbolesne, dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć komfortowe warunki leczenia oraz wykonywania usług stomatologicznych.

Specjaliści Centrum Stomatologii Rodzinnej A-Dent stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w najaktualniejszych sympozjach, konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu nasi pacjenci mają dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia i rozwiązań technologicznych, które sprawiają, że piękny, zdrowy uśmiech jest na wyciągnięcie dłoni.

Kontakt i rezerwacja wizyt

 • A-DENT - gabinet ul. 1 PLM

  ul. 1 PLM „Warszawa” 3 lok. 49
  05-300 Mińsk Mazowiecki

  606 974 995

 • A-DENT - gabinet ul. Kazikowskiego

  ul. Kazikowskiego 9/D wejście od Wyszyńskiego
  05-300 Mińsk Mazowiecki

  660 99 67 67

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Zamknij