Stomatologia estetyczna

Uśmiech to nasza wizytówka, która determinuje rodzaj wrażenia, jakie robimy na nowo poznanych osobach. Zdrowie zębów to priorytet, jednak dla pacjentów równie ważna jest ich estetyka. Współczesna stomatologia estetyczna oferuje szerokie spektrum możliwości w zakresie kreowania idealnego uśmiechu, czerpiąc z różnych dziedzin stomatologii oraz wykorzystując specjalistyczne techniki. Przy ich użyciu możemy stworzyć lub przywrócić piękny, estetyczny zgryz.

Doskonale wiemy o tym, że każdy uśmiech jest inny, podobnie jak idealna droga leczenia dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Łączymy zabiegi z zakresu ortodoncji, stomatologii zachowawczej, protetyki i wybielania, co sprawia, że idealny uśmiech jest w zasięgu ręki niemalże każdego pacjenta – nawet w przypadku trudnych i problematycznych wad zgryzu. W zakresie stomatologii estetycznej wykonujemy specjalistyczne korony, mosty i licówki, przeprowadzamy usuwanie trwałych przebarwień w strukturze zębów oraz wybielanie różnymi metodami, które pozwala uzyskać pożądany odcień kości zębów.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług przejdź do cennika

Kontakt i rezerwacja wizyt

 • A-DENT - gabinet ul. 1 PLM

  ul. 1 PLM „Warszawa” 3 lok. 49
  05-300 Mińsk Mazowiecki

  606 974 995

 • A-DENT - gabinet ul. Kazikowskiego

  ul. Kazikowskiego 9/D wejście od Wyszyńskiego
  05-300 Mińsk Mazowiecki

  660 99 67 67

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Zamknij