Pedodoncja

Opieka stomatologiczna dzieci polega przede wszystkim na zapobieganiu problemom, które mogą wystąpić w przyszłości – regularne wizyty w gabinecie dentystycznym powinny zacząć się już w pierwszym roku życia dziecka, kiedy pojawią się pierwsze zęby mleczne. Wymagają one takiego samego zaangażowania i leczenia jak zęby dorosłych osób, ponieważ ich kondycja ma ogromny wpływ na rozwój aparatu mowy oraz zęby stałe.

Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym może być źródłem stresu dla najmłodszych Pacjentów i my doskonale o tym wiemy. Dlatego w Centrum Stomatologii Rodzinnej A-Dent staramy się stworzyć dla dzieci najlepsze z możliwych warunków i oswoić z tematyką dbania o zęby. Mali pacjenci przed rozpoczęciem leczenia są zapraszani na wizytę adaptacyjną, podczas której poznają lekarza, wnętrze gabinetu, a także oglądają sprzęt stomatologiczny. Wszystkie zabiegi odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, z użyciem specjalistycznych znieczuleń oraz profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Dzieci mogą wybrać swój kolor wypełnienia, a po wizycie otrzymują nagrodę, która motywuje do kontynuowania leczenia. 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług przejdź do cennika

Kontakt i rezerwacja wizyt

 • A-DENT - gabinet ul. 1 PLM

  ul. 1 PLM „Warszawa” 3 lok. 49
  05-300 Mińsk Mazowiecki

  606 974 995

 • A-DENT - gabinet ul. Kazikowskiego

  ul. Kazikowskiego 9/D wejście od Wyszyńskiego
  05-300 Mińsk Mazowiecki

  660 99 67 67

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Zamknij