Doświadczenie

lek. dent. Agnieszka Zgódka
Specjalista I stopnia stomatologii zachowawczej - właścicielka gabinetu

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od 1994r. Stomatolog o wieloletnim doświadczeniu. W swojej codziennej pracy zajmuje się profilaktyką i leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych; stomatologią estetyczną oraz chirurgią. Do pracy podchodzi z pasją, tworząc uzupełnienia protetyczne, dbając o ich estetykę i zadowolenie pacjenta. Jej ulubioną dziedziną stomatologii pozostaje ortodoncja, w której pochwalić się może dużym doświadczeniem. Stałe pogłębianie wiedzy i umiejętności pozwala na dr Agnieszce Zgódce na właściwe dobranie planu leczenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z empatią, starając się, by każda wizyta w jej gabinecie była komfortowa i bezstresowa. W swojej pracy kieruje się mottem: „Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a na cuda należy poczekać".

 

lek.med., lek.dent. Paweł Peryga

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

 

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie (2002 r.) oraz Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie (2007 r.). Specjalista w dziedzinach chirurgii szczękowo-twarzowej i chirurgii stomatologicznej. Wciąż poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Profesjonalnie zajmuje się planowaniem i leczeniem implantologicznym, zabiegami odtwórczymi kości i tkanek miękkich przed wprowadzeniem implantów oraz trudnymi przypadkami w chirurgii stomatologicznej.

 

lek. dent. Katarzyna Gizińska

Absolwentka WUM. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, korektą estetyczną uzębienia (kształt, kolor, odbudowa zębów startych z podniesieniem zwarcia), protetyką oraz elementami chirurgii stomatologicznej. Zadowolenie pacjenta to dla niej sprawa najważniejsza.

 

lek. dent. Olga Słowik

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko- dentystycznym. W centrum A-Dent zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą. Idea, którą się kieruje w codziennej pracy i życiu: inspiruj się naturą.

 

lek. dent. Mateusz Maciejczak

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie przewodu doktorskiego na Lubelskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończył także amerykańską szkołę ortodontyczną Progressive Orthodontic Seminars. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym pacjentów w różnym wieku: od dzieci po dorosłych. W swojej praktyce stosuje nowoczesne rozwiązania pozwalające często uniknąć niechcianych powikłań w trakcie leczenia. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne kursy specjalistyczne i biorąc udział w kongresach ortodontycznych. W swojej pracy najbardziej lubi obserwować spektakularne metamorfozy uśmiechów, które można uzyskać za pomocą aparatów ortodontycznych. 

 

lek. dent. Agnieszka Jurek
Specjalista ortodoncji

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Akademii Medycznej im. Prof. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. Staż specjalizacyjny w dziedzinie ortodoncji odbyła w Zakładzie Ortodoncji IS Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus CLO w Warszawie. Pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus CLO. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Współautorka publikacji w naukowych czasopismach polskich i w zagranicznym oraz wystąpień na konferencjach naukowych. Uczestniczka licznych konferencji, zjazdów, sympozjów naukowo-szkoleniowych i kursów doskonalących z dziedziny ortodoncji.

 

lek. dent. Barbara Podobas
Specjalista ortodoncji

Lekarz stomatolog ze specjalizacją w zakresie ortodoncji. Po studiach na WUM odbywała staż w klinice stomatologii estetycznej w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Regularnie pogłębia wiedzę na kursach i szkoleniach z dziedziny ortodoncji w kraju i za granicą. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych za pomocą aparatów stałych oraz ruchomych.

 

lek. dent. Ewelina Cudna
Specjalista periodontologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego i. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalizuję się w leczeniu chorób przyzębia i błon śluzowych jamy ustnej. Wykonuje szeroki zakres zabiegów z chirurgii stomatologicznej i periodontologicznej( np. regeneracja kości, kiretaż otwarty, pokrycie recesji dziąsłowych, plastyka wędzidełek, pogłębienie przedsionka, usuwanie guzków z błon śluzowych)

 

lek. dent. Agata Odalska-Tur

Ukończyła Akademię Medyczną I Wydziału Lekarskiego – Oddział Stomatologii oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatolog z zamiłowania. Z ogromną pasją podchodzi do leczenia zachowawczego dzieci i dorosłych. W centrum A-Dent zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją, stomatologią estetyczną, wybielaniem oraz profilaktyką. Na co dzień kieruje się dewizą Alberta Einsteina – „Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana".

 

 

Kontakt i rezerwacja wizyt

 • A-DENT - gabinet ul. 1 PLM

  ul. 1 PLM „Warszawa” 3 lok. 49
  05-300 Mińsk Mazowiecki

  606 974 995

 • A-DENT - gabinet ul. Kazikowskiego

  ul. Kazikowskiego 9/D wejście od Wyszyńskiego
  05-300 Mińsk Mazowiecki

  660 99 67 67

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Zamknij